Taktyczny wybór

Jak zapewne niektórzy z naszych Czytelników zdążyli zauważyć, startujemy w tym roku w konkursie Blog Roku. Jeśli podoba Wam się to, co robimy (*), interesuje Was nasze podejście do piłki i uważacie, że powinno być o nim głośniej, oddajcie swój głos na nas.


Aby to zrobić, wyślijcie sms o treści B00018 na numer 7122. Na całość poświęcicie mniej więcej 30 sekund i półtora złotego. Wynika z tego, że roczny, absolutnie dobrowolny abonament za czytanie nas kosztuje mniej niż jeden numer „Przeglądu Sportowego”. Z jednego numeru telefonu można głosować tylko raz.

Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy, z całą pewnością przyczynią się do tego, że nasz przekaz dotrze do większej liczby osób i być może taktyka piłkarska końcem końców także i w Polsce zacznie zajmować należne miejsce.

Z naszej strony mamy nadzieję, niezależnie od tego ile tych głosów będzie i które miejsce zajmiemy, zaskoczyć Was w tym roku ilością i jakością tekstów, jak i kilkoma innymi niespodziankami. Nie zapeszając, najbliższe miesiące dla fanów taktycznego podejścia do piłki, powinny być bardzo ciekawe.

Czego sobie i Wam życzymy.

(*) Jeśli nie podoba Wam się to, co robimy, jak zawsze czekamy na Wasze uwagi i sugestie pod stałymi adresami mailowymi.

Andrzej Gomołysek
Z jego frustracji, że nikt w tym kraju nie potrafi napisać kilku merytorycznych zdań o piłce, zrodziła się strona, którą czytasz. Tak długo jak dziennikarzył, nienawidzili go trenerzy i piłkarze, tak długo jak dziennikarzył, nienawidził siebie, że musi zadawać banalne pytania, żeby usłyszeć banalne odpowiedzi. Po przejściu na drugą stronę barykady scoutował dla klubów w połowie krajów Europy. Jeśli przypadkiem miałeś okazję w jakimś pracować, możliwe, że rozpracowywał Ci przeciwnika.

Reklama