Taktycznie i społecznościowo

Dla tych, którzy przedkładają blipa nad twittera informujemy, że rozpoczynamy działanie także i tam. Od dziś zapraszamy więc na nasz blipowy profil (http://taktycznie.blip.pl/), gdzie automatycznie pojawiać się będą również nasze wpisy z twittera (http://twitter.com/taktycznie) i vice versa.


Z przyjemnością informujemy również, że niedawno podjęliśmy współpracę z dwoma serwisami. Od kilku tygodni nasze teksty ukazują się na portalu iGol w cyklu „Notes taktyka”, zaś dla Defensive Midfielder (z nieocenioną pomocą translatorską Dawida Zasadzkiego) przybliżamy nieznającej języka polskiego części Europy taktykę rodzimej Esktraklasy. Z kolei autor tej strony, specjalizujący się w Bundeslidze Martyn Fisher pojawia się na naszych łamach ze swoimi analizami ligi niemieckiej.

Owocem tej ostatniej współpracy będzie raport ze spotkania Bayern- Eintracht. W ten weekend zapraszamy też jeszcze na analizę meczu Arka- Śląsk, zaś w poniedziałkowy wieczór na blipa i twittera, gdzie na żywo będziemy analizować stracie Barcelony i Realu.

Andrzej Gomołysek
Z jego frustracji, że nikt w tym kraju nie potrafi napisać kilku merytorycznych zdań o piłce, zrodziła się strona, którą czytasz. Tak długo jak dziennikarzył, nienawidzili go trenerzy i piłkarze, tak długo jak dziennikarzył, nienawidził siebie, że musi zadawać banalne pytania, żeby usłyszeć banalne odpowiedzi. Po przejściu na drugą stronę barykady scoutował dla klubów w połowie krajów Europy. Jeśli przypadkiem miałeś okazję w jakimś pracować, możliwe, że rozpracowywał Ci przeciwnika.

Reklama