Konkurs taktyczny – Lewy. Sylwetka Piłkarza

 


lewyDawno się nie zdarzyło, żeby polski piłkarz zrobił taką furorę na międzynarodowej scenie piłkarskiej. Robert Lewandowski w poprzednim sezonie dołączył do grona najbardziej rozpoznawanych zawodników na kontynencie. Wespół z Wydawnictwem „Otwarte” organizujemy konkurs, którego bohaterem jest napastnik Borussii i reprezentacji Polski.

Zadanie, które stoi przed Wami jest proste – sporządzić piłkarską charakterystykę Roberta Lewandowskiego. Ponieważ często otrzymujemy maile, w których prosicie nas, żeby zerknąć na napisane przez Was analizy, liczymy więc na dobry odzew, tak jakościowo i merytorycznie. Postaramy się wszystkie prace, w które włożycie więcej pracy omówić i wskazać pozytywy, jak i miejsca, na które warto zwrócić uwagę.

 

Dwie najlepsze prace nagrodzimy książką „Lewy. Sylwetka Piłkarza” autorstwa Natalii Doległo. Gorąco zachęcamy do spróbowania swoich sił w analizie.

 

Na Wasze teksty czekamy pod adresem redakcja@taktycznie.net. Wyboru dokona komisja złożona z członków naszej Redakcji. Termin nadsyłania maili mija 25. lipca. Ogłoszenie wyników nastąpi do końca miesiąca.

Andrzej Gomołysek
Z jego frustracji, że nikt w tym kraju nie potrafi napisać kilku merytorycznych zdań o piłce, zrodziła się strona, którą czytasz. Tak długo jak dziennikarzył, nienawidzili go trenerzy i piłkarze, tak długo jak dziennikarzył, nienawidził siebie, że musi zadawać banalne pytania, żeby usłyszeć banalne odpowiedzi. Po przejściu na drugą stronę barykady scoutował dla klubów w połowie krajów Europy. Jeśli przypadkiem miałeś okazję w jakimś pracować, możliwe, że rozpracowywał Ci przeciwnika.

Reklama