Konkurs Taktycznie i Instytutu Wydawniczego Erica

Dziś do księgarni na terenie całego kraju trafiła biografia Włodzimierza Smolarka pt. „Smolar – piłkarz z charakterem”. Wspólnie z wydawcą książki przygotowaliśmy dla Was z tej okazji konkurs w którym do wygrania są trzy egzemplarze tej publikacji. Książkę możemy z czystym sumieniem polecić i zachęcić do jej przeczytania, tym bardziej zaś zachęcamy do spróbowania swoich sił w naszej zabawie.


Książka dotyczy Włodzimierza Smolarka, ale nasz konkurs będzie bardziej związany z naszą specjalnością. Ponieważ w najlepsze trwa EURO, oprzemy się właśnie na nim. Tematem konkursu są więc Wasze taktyczne przemyślenia i wnioski związane z trwającymi Mistrzostwami Europy. Czyli przykładowo:
– co Wam się rzuciło w oczy nowego / interesującego / niezwykłego
– kto Was zaskoczył / kto według Was był skrajnie przewidywalny
– kto i czym zaimponował / kto i dlaczego rozczarował
– jak ocenić grę zespołu / danego piłkarza

Liczymy na Waszą inwencję i kreatywność, także w doborze tematów, a przede wszystkim na umiejętność oceny tego, co działo się i dziać będzie na boiskach Polski i Ukrainy.

Mogą to być zupełnie świeże teksty, jak i takie, które przygotowywaliście na Wasze blogi. Ważne jest, aby były to Wasze autorskie przemyślenia.

Na Wasze prace czekamy do 5 lipca pod taktycznie@gmail.com. Najciekawsze fragmenty opublikujemy w kilka dni później w podsumowaniu, a trzy najlepsze według nas nagrodzimy książką „Smolar – piłkarz z charakterem”.

Zapraszamy do udziału!

Andrzej Gomołysek
Z jego frustracji, że nikt w tym kraju nie potrafi napisać kilku merytorycznych zdań o piłce, zrodziła się strona, którą czytasz. Tak długo jak dziennikarzył, nienawidzili go trenerzy i piłkarze, tak długo jak dziennikarzył, nienawidził siebie, że musi zadawać banalne pytania, żeby usłyszeć banalne odpowiedzi. Po przejściu na drugą stronę barykady scoutował dla klubów w połowie krajów Europy. Jeśli przypadkiem miałeś okazję w jakimś pracować, możliwe, że rozpracowywał Ci przeciwnika.

Reklama