Konkurs bramkarski

Rozkoszując się sezonem urlopowym i zbierając siły na kolejny sezon analiz, przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs. Tym razem do wygrania jest książka o treningu bramkarzy, autorstwa Daniela Pawłowskiego. 
Czego się z niej dowiecie opowie sam Jerzy Dudek:
„Książkę Daniela sprowadzam do dwóch kwestii – pasji i determinacji. Gra rozwija najważniejsze umiejętności podejmowania decyzji: znalezienie się we właściwym czasie i miejscu. Jak wskazuje Daniel, analizując rożne badania, 10 tys godzin treningu jest wyznacznikiem sukcesu w przyszłości. Zastanawiam się, ile godzin spędzałem na boisku. Często było to po kilka godzin dziennie, czasami od rana do wieczora, a trening był dla mnie przyjemnością. Zawsze przyjemnością. Wiedza zawarta w tej publikacji dotyka wielu aspektów rozwoju bramkarza, fascynujący fakt dla mnie stanowiła obiektywna analiza rzutów karnych pamiętnego finału Ligi Mistrzów z 2005. Kierunek stopy postawnej zawodnika uderzajacego piłkę? Coś w tym jest!…, ta wskazówka jak i wiele innych z pewnością pomogą młodym adeptom stawać się lepszymi zawodnikami jak i trenerom bramkarzy rozumieć trening i rozwój zawodnika lepiej„. 
W równie ciepłych słowa w przedmowie wyraża się Andrzej Dawidziuk. Nasza recenzja wkrótce, ale już teraz możemy tę książkę gorąco polecić zainteresowanym bramkarskim fachem.
Tym razem w ramach konkursu damy Wam odpocząć od analiz i docenimy kreatywność. Konkurs polega na odpowiedzi na pytanie, dlaczego zdaniem Kazika, Bogusław Wyparło jest najlepszym bramkarzem?
 

Wpisujcie Wasze komentarze w na naszym fanpage’u: http://www.facebook.com/pages/Taktycznie/119355591442520
My wybierzemy naszym zdaniem najlepszy i poślemy książkę zwycięzcy


Konkurs trwa do 31 lipca do godziny 23.59.

Andrzej Gomołysek
Z jego frustracji, że nikt w tym kraju nie potrafi napisać kilku merytorycznych zdań o piłce, zrodziła się strona, którą czytasz. Tak długo jak dziennikarzył, nienawidzili go trenerzy i piłkarze, tak długo jak dziennikarzył, nienawidził siebie, że musi zadawać banalne pytania, żeby usłyszeć banalne odpowiedzi. Po przejściu na drugą stronę barykady scoutował dla klubów w połowie krajów Europy. Jeśli przypadkiem miałeś okazję w jakimś pracować, możliwe, że rozpracowywał Ci przeciwnika.

Reklama