Kandydujemy na Blog Roku


Kolejny styczeń przynosi nową edycję zmagań o tytuł Bloga Roku. Nie mogło w nim zabraknąć i Taktycznie. W tym roku przypada nasz ostatni udział w tym konkursie, z uwagi na rychłe odejście przez nas od struktury blogowej. Tym bardziej liczymy więc na dobry występ i na Wasze głosy.

Zachęcamy gorąco do wsparcia naszej idei i docenienia działań, które wykonywaliśmy do tej pory. Motywacji do dalszych działań nam nie brakuje, tym niemniej dobry wynik w tym konkursie utwierdzi nas w przekonaniu, że to co robimy jest warte Waszej uwagi i potrzebne.

Jeśli choć połowa z nas czytających, zainwestuje w nas równowartość jednej trzeciej „Piłki Nożnej”, o Taktycznie może być znacznie głośniej niż teraz. Jeśli uważasz że tak właśnie być powinno, zagłosuj na nas.

Aby zagłosować, należy wysłać SMS o treści B00092 na numer 7122. Koszt wysłania wiadomości to 1zł + VAT, z jednego numeru można głosować tylko raz.

Wszystkim którzy to zrobią, taktycznie dziękujemy.

Andrzej Gomołysek
Z jego frustracji, że nikt w tym kraju nie potrafi napisać kilku merytorycznych zdań o piłce, zrodziła się strona, którą czytasz. Tak długo jak dziennikarzył, nienawidzili go trenerzy i piłkarze, tak długo jak dziennikarzył, nienawidził siebie, że musi zadawać banalne pytania, żeby usłyszeć banalne odpowiedzi. Po przejściu na drugą stronę barykady scoutował dla klubów w połowie krajów Europy. Jeśli przypadkiem miałeś okazję w jakimś pracować, możliwe, że rozpracowywał Ci przeciwnika.

Reklama