Statystyki Ekstraklasy po 18 kolejkach

Przeczesaliśmy polskie źródła internetowe wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu zbiorczych statystyk Ekstraklasy dotyczących sposobu goli strzelonych i straconych. Na tych zawierających „statystyki Ekstraklasy” w tej rubryce znaleźliśmy co najwyżej klasyfikację strzelców, asystujących, tabelę fair play czy tabelę meczów „w domu”, lecz o sposobie strzelania i tracenia bramek ani słowa.


To i tak nieźle, bo na oficjalnym kanale naszej ligi brak nawet śladu statystyk zbiorczych, mimo, że dołączone są do relacji z każdego meczu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i poszukiwaniom, a także kładąc kres naszej frustracji związanej z brakiem takich informacji możemy oficjalnie powiedzieć, że tak dalej nie będzie, bo zadbaliśmy o takie dane.

Od dziś na Taktycznie po każdej kolejce ligowej znajdziecie aktualne „statystyki zbiorcze”, dotyczące sposobu strzelania i tracenia bramek przez drużyny naszej Ekstraklasy. Od dziś zatem jeśli ktokolwiek zapragnie dowiedzieć się która drużyna zdobywa najwięcej goli po ataku pozycyjnym, kto najskuteczniej wyprowadza kontry, który zespół najlepiej wykonuje stałe fragmenty gry, który najlepiej gra w powietrzu czy kiedy dana drużyna zdobywa najwięcej goli, wystarczy nas odwiedzić.

Zaczynamy od statystyk po 18 kolejkach Ekstraklasy.

Reklama